Żywy kolor

  • Zunaj
  • Zunaj

Príslušenstvo

Je nám líto, ale tato položka je k dispozici pouze v% LANG :, : a%. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Żywy Kolor jest białym wodorozcieńczalnym impregnatem na bazie sylikonów do powierzchniowej hydrofobizacji wewnątrz i na zewnątrz budynków.

STOSOWANIE:
Żywy Kolor jest przeznaczony do impregnacji: porowatych betonowych płytek STEGU, parapetów i daszków STEGU jak również piaskowca, klinkieru, bloczków gipsowych, dachówek itp.
Przed przystąpieniem do prac powierzchnię suchą oczyścić z kurzu, brudu,
oleju, smarów itp. Powierzchnie które nie będą impregnowane np. szyby, części metalowe, drewniane, kamień polerowany itp. należy starannie zabezpieczyć. Przed użyciem wymieszać. Płytki STEGU impregnować razem ze spoiną co najmniej po 7 dniach po zakończeniu prac. Impregnować przy suchej nie deszczowej pogodzie i temperaturze od +5 do +25°C. Nowe wylewki betonowe lub tynki można impregnować nie wcześniej niż po 24-30 dniach po wykonaniu tych prac.

UWAGA: Impregnat może wpłynąć na zmianę odcienia płytki. Zaleca się uprzednie wykonanie próby na niezamontowanej płytce lub w mało widocznym miejscu w celu sprawdzenia, czy zmiana kolorystyki jest akceptowalna.

NAKŁADANIE:
Żywy Kolor można nanosić pędzlem lub metodą natryskową. Impregnat musi być nakładany równomiernie, przy mocno chłonnych powierzchniach nakładać dwukrotnie sposobem mokre na mokre (warstwę dodatkową nakładać w zależności od chłonności temperatury otoczenia i powierzchni nie później niż po 20 minutach). Impregnowana powierzchnia powinna być nasycona dokładnie i równomiernie.

WYDAJNOŚĆ:
8-10 m2 z opakowania przy jednokrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności
impregnowanego materiału i techniki nanoszenia.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w pomieszczeniach suchych o temp. +5 do +30°C w oryginalnych
opakowaniach. Okres przydatności do użycia: 12 miesięcy od daty produkcji (data produkcji na opakowaniu).